Aklınıza gelebilecek soruları cevapladım. Eğer farklı bir konu hakkında bilgi almak isterseniz Instagram sayfamız üzerinden ya da diğer iletişim kanalları aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Sosyal medya, blog yazarlığı, medya okur-yazarlığı, dijital pazarlama kurslarını tamamlayıp eğitim aldım. Sosyal Medya Tanıtımı, Grafik Tasarım, Kurumsal Web Sitesi vb. konularda başlıca yetkinliğe sahibim.

İşe başlamadan önce teklif edilen ücretin %50’si peşinat alınmaktadır. İş bittiğinde kalan ödeme yapıldıktan sonra çalışma dosyaları müşteriye teslim edilmektedir. (Ödemenin tamamı yapılmadan çalışma dosyaları kesinlikle gönderilmemektedir.)
Ödemenin eksik yapılması, ödeme tarihinin müşteri tarafından sürekli ertelenmesi gibi durumlarda tasarımcının işi iptal etme ve para iadesi yapmama hakkı bulunmaktadır.

En önemlisi 09:00-17:00 çalışma saati gibi bir kısıtlama yok. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde bile çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz.
Müşteriyle aramda işlerin uzamasına veya yavaş ilerlemesine neden olabilecek herhangi bir 3. şahıs/aracı yoktur. Müşteriyle bire bir iletişimde olduğum için yapılacak işler daha hızlı sonuçlanmaktadır.

error: