Haydi Birlikte Çalışalım!

TEKLİF VERİş Teklifi Ver

İşimiz gereği freelance olarak çalıştığımız için mesai saatleri dışında da hizmet veriyorum. Eğer acil ve yetişmesi gereken işleriniz varsa bana ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlere aşamalı olarak detaylıca anlatacağım.

Aşama Olarak Anlatıyorum
  1. Tasarımını yapmak istediğiniz proje ve isteklerinizi kısaca anlatın.
  2. Projelerinizi nasıl hazırlayacağımla ilgili sizlere detaylı bilgi vereyim.
  3. İşimizi kesinleştirmek için ön ödeme süreci başlıyor. Ardından projenizle ilgili araştırma, planlama ve tasarım sürecini başlatıyoruz.
  4. Tüm çalışmalar bittikten sonra size istediğiniz dosyalarınız istediğiniz (ai,eps,psd,png,jpeg,pdf) formatında tarafınıza e-posta yoluyla gönderilmektedir.

Konuyla ilgili bilgi almak için sbgrafik07@gmail.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sbgrafikUzmanlıklarım

Grafik Tasarım 95%
Sosyal Medya İçerik Yönetimi 85%
Metin & Blog Yazarlığı 80%
Web Site Tasarımı + Kurulumu 75%
Kurumsal Kimlik & Marka 85%

Ben Süleyman BÖLÜKBAŞI Antalya’da yaşıyorum. 2014 yılından beri aktif olarak SB Grafik olarak freelance işler yaptım. Bu işlerin çoğu bireysel ve çevremdeki kişilere yönelik oldu. İlgili olduğum işler genellikle grafik tasarım, sosyal medya içerik yönetimi, kişisel/kurumsal web sitesi, sosyal medya tasarımları, medya-okuryazarlığı, dijital pazarlama ve reklam gibi hizmetler veriyor.

Üniversite’de Halkla İlişkiler & Tanıtım bölümünü okudum ve 2020 yılı itibariyle mezun oldum. Çeşitli reklamcılık ve pazarlama işlerinde uzaktan hizmetler verdim. Bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli yenilikleri takip etmeye devam ediyorum.

error: